Studenci z Portugalii zakończyli praktyki w PWSZ Gniezno

01Troje studentów kierunku Pielęgniarstwo z uczelni partnerskiej Politécnico de Leiria (Portugalia) zakończyło realizację praktyk w naszej uczelni w ramach programu Erasmus+. Studenci podkreślili wysoki poziom merytoryczny zajęć, świetną atmosferę i bardzo dobry kontakt z polskimi studentami. Studenci portugalscy w trakcie pobytu w Polsce mieli okazję zwiedzić szereg ciekawych miejsc w różnych miastach naszego kraju.

Zachęcamy polskich studentów do odbywania praktyk za granicą w ramach programu Erasmus+!