Zakończenie Roku Akademickiego Akademii Młodego Inżyniera

23W czwartkowe popołudnie, 23 czerwca 2016 r. odbyło się zakończenie roku nauki Akademii Młodego Inżyniera. Prorektor ds. Studiów dr hab. inż. Andrzej Urbaniak, prof. PWSZ wręczył dyplomy ukończenia AMI 28 młodym żakom. Dr inż. Katarzyna Sobocińska, opiekun i wykładowca AMI podziękowała dzieciom za dużo wrażeń i aktywność, która często doprowadzała do spontanicznej ale kreatywnej zmiany przebiegu zajęć. Prorektor ds. Studiów pogratulował dzieciom i podziękował rodzicom za to, że dbając o edukację dzieci i ich udział w różnych zajęciach pozalekcyjnych nie zapomnieli o wiedzy technicznej. Przez dwa semestry dzieci uczestniczyły w ćwiczeniach i laboratoriach; m.in. z recyklingu tworzyw sztucznych, ergonomii, uczyły się eksperymentować z chemią a także bawiły się w małych stolarzy i wytwarzały mydło. Młodzi inżynierowie doskonalili również swoje umiejętności z pierwszej pomocy. W zakończeniu drugiej edycji Akademii Młodego Inżyniera wzięli udział również wykładowcy, którzy prowadzili zajęcia.

0102030405
1617181920

Zapraszamy do obejrzenia relacji z rozdania dyplomów AMI: