Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowości w biblioteceMikrobiologia lekarska

mikroMikrobiologia lekarska
Autor: Heczko, Piotr B. Red., Anna Bielecka-Oder, Marian Binek, Małgorzata Bulanda

Nowoczesny podręcznik mikrobiologii lekarskiej napisany przez znanych i doświadczonych polskich wykładowców akademickich w tej dziedzinie.  
W książce omówiono poszczególne grupy drobnoustrojów: bakterie, wirusy, grzyby i pasożyty oraz ich chorobotwórczość i znaczenie w medycynie. Wiele uwagi poświęcono również nowoczesnym metodom diagnostycznym, epidemiologii, zakażeniom szpitalnym i postępowaniu leczniczemu. Bogaty materiał ilustracyjny – liczne kolorowe ryciny i schematy są doskonałą pomocą w przygotowaniu się do zajęć praktycznych i egzaminów.
 
Wydawca: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Rok wydania: 2014
ISBN: 978-83-200-4308-2

Robotyka w LEGO technic

robotRobotyka w LEGO technic
Autor: Mark Rollins

Dzięki książce Robotyka w LEGO Technic konstruowanie robotów stanie się całkiem proste! Zobaczymy, jak używać klocków LEGO i elementów mechanicznych i sterujących, takich jak silniki i piloty, do tworzenia wszelkiego rodzaju robotów. Najlepsze jest to, że nie musimy się uczyć programowania. Wystarczy nasza wyobraźnia i fachowe zasady konstrukcji zawarte w książce Robotyka w LEGO Technic.
Ta książka pomoże tworzyć własną armię robotów, które jeżdżą na kołach, kroczą na dwóch lub czterech nogach, a także poruszają się i funkcjonują w dowolny wymarzony sposób. Skorzystaj z książki Robotyka w LEGO Technic i konstruuj z prawdziwą mocą!

Wydawca: APN Promise
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7541-126-3

Oxford English for Electronics Student's Book

electrOxford English for Electronics Student's Book
Autor: Eric H. Glendinning, John McEwan

The intermediate course is for students of Electronics in universities, colleges, and technical schools, and for technicians and engineers. It can be used for self-study in conjunction with the Answer Book.

Wydawca: Oxford University Press
Rok wydania: 2014
ISBN: 978-0-19-457384-9
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie
ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno
Projekt i realizacja: kwitowski.com