Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wypożyczanie międzybiblioteczneW Bibliotece Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gnieźnie funkcjonuje Wypożyczanie Międzybiblioteczne. Umożliwia ono sprowadzenie i udostępnianie z innych bibliotek książek, kserokopii artykułów i innych materiałów nieosiągalnych w bibliotekach gnieźnieńskich. Korzystać z niego mogą pracownicy oraz studenci Uczelni.

Aby zamówić publikację należy dostarczyć do wypożyczalni rewers (zamówienie) z pełnymi danymi bibliograficznymi. Z zamówionych materiałów można korzystać  wyłącznie na miejscu w czytelni, przez okres wyznaczony przez bibliotekę wypożyczająca.

Osoba, która chce skorzystać z Wypożyczeń Międzybibliotecznych przed złożeniem zamówienia powinna upewnić się czy poszukiwana pozycja nie znajduje się w zbiorach Biblioteki PWSZ a także w pozostałych bibliotekach gnieźnieńskich.

W celu ustalenia lokalizacji poszukiwanych materiałów można skorzystać z katalogów on-line innych  bibliotek lub katalogów centralnych NUKAT, KaRo znajdujących się w zakładkach biblioteki PWSZ Gniezno.

Szczegółowe zasady korzystania z Wypożyczeń Międzybibliotecznych określa Regulamin Wypożyczeń Międzybibliotecznych.

pdf Zamówienie na publikacje wypożyczane drogą międzybiblioteczną
pdf Regulamin wypożyczeń międzybibliotecznych
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie
ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno
Projekt i realizacja: kwitowski.com