Pracownicy Uczelni

erasmusplus

Zgłoszenia do programu Erasmus+

Drodzy Pracownicy PWSZ Gniezno

Informujemy, że dla Państwa komfortu formularze zgłoszeniowe zarówno studentów jak i pracowników PWSZ Gniezno będą przyjmowane przy ul. Wrzesińskiej a nie jak do tej pory w Rektoracie przy ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 38.

Osoby przyjmujące dokumenty:

Koordynator Programu Erasmus+
Karol Matysiak
dyżur w Bibliotece PWSZ Gniezno (Budynek 5 na parterze):
w czwartki w godz. 14.30 do 15.30

Aleksandra Jankowiak-Bernaciak
dyżur: Budynek 4, Sala 208
w czwartki w godz. 11.10 – 11.55

Przypominamy, że rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ trwa do 31.03.2019

Zapraszamy do skorzystania z programu Erasmus+

Uprzejmie informujemy, że do dnia 31.03.2019 r. zarówno pracownicy administracyjni jak i dydaktyczni PWSZ im. H. Cegielskiego w Gnieźnie mogą składać wnioski na realizację mobilności STA (nauczanie) i STT (szkolenie) w ramach programu Erasmus+.

Kryteria naboru obejmują:
- liczbę dotychczas zrealizowanych mobilności w ramach programu Erasmus+,
- kolejność zgłaszania wniosków
- terminy realizacji wyjazdu.

\n
Tel.: (61) 424 29 42 wewn. 327

-->

Polecamy portal z ofertą szkoleń dla pracowników uczelni:  http://staffmobility.eu/