Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

NK CodeflyCodefly

Członkowie Koła Naukowego Informatyków „Codefly” rozwijają swoje umiejętności przez udział w projektach informatycznych oraz przekazują wiedzę innym poprzez wykłady otwarte, laboratoria i konkursy. „Codefly” zorganizowało już w Uczelni: „AdobeDay”, „GoogleDay”, „BlogDay” oraz w roku 2010 i 2011 Olimpiady dla Webmasterów HYPERLINK, w której wzięli udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z powiatu gnieźnieńskiego. Opiekunami Koła są: dr inż. Eugeniusz Sroczan oraz dr hab. inż. Rafał Różycki.

Otwarcie wystawy "Techniki zapisu informacji - od glinianej tabliczki do MPEG4"

01Otwarcie wystawy stałej  pt. "Techniki zapisu informacji - od glinianej tabliczki do MPEG4" w Instytucie Informatyki wzbudziło 28 marca 2014 r.  zainteresowanie studentów oraz młodzieży ponadgimnazjalnej z: ZSP1, ZSP2 oraz SOW2 w Gnieźnie, która licznie przybyła obejrzeć „zabytkowe techniczne wynalazki” - komputerowe, muzyczne i inne. Hitem okazała się możliwość pisania na dalekopisie.

czytaj więcej

Studenci w Centrum Nauki Kopernik

01W czwartek 12 grudnia br. członkowie informatycznego koła naukowego CodeFly mieli okazję uczestniczyć w wyjeździe edukacyjnym do Warszawy.

czytaj więcej
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie
ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno
Projekt i realizacja: kwitowski.com