Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

NK INoZKonferencja Naukowa pt. "Aspekty kliniczne i pielęgnacyjne u chorych z ranami przewlekłymi"

0102030405

Studenci NKINoZ z wizytą w Poznaniu

W dniu 20 czerwca 2012 roku studenci Koła Naukowego Instytutu Nauk o Zdrowiu byli z wizytą u Pana prof. dr hab. med. Przemysława Majewskiego w Zakładzie Patomorfologii Klinicznej w Poznaniu. Głównym celem odwiedzi był udział w sekcji zwłok.

Festyn rodzinny w Źródełku

01Studenci z Naukowego Koła działającego przy Instytucie Nauk o Zdrowiu PWSZ w Gnieźnie wzięli udział w Festynie rodzinnym odbywającym się 15 czerwca br. w zaprzyjaźnionym z Uczelnią Przedszkolu „Źródełko” przy ul. Wrzesińskiej.

czytaj więcej

Koło Naukowe Instytutu Nauk o Zdrowiu

01Od 10 maja 2012 r. w Uczelni działa Studenckie Koło Naukowe w Instytucie Nauk o Zdrowiu. Działalność Koła dotyczy m.in. organizowania spotkań naukowych, dyskusji, seminariów, praktyk, konferencji i sesji naukowych w celu poszerzania wiedzy pielęgniarskiej oraz organizowania akcji  promocyjnych kierunku pielęgniarstwo.

czytaj więcej

Inauguracja działalności Koła Naukowego w Instytucie Nauk o Zdrowiu PWSZ w Gnieźnie

01W dniu 11 kwietnia 2012 roku odbyło się pierwsze założycielskie zebranie Koła Naukowego w Instytucie Nauk o Zdrowiu, na którym omówiono sprawy organizacyjne, przeanalizowano statut Koła i przedyskutowano wstępnie plan pracy na najbliższy rok.Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie
ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno
Projekt i realizacja: kwitowski.com