Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Komunikaty 

Obowiązkowe badania studentów III roku fizjoterapii stacjonarnej

Wszyscy studenci fizjoterapii zobligowani są do odbycia obowiązkowych badań medycznych lub dostarczenia zaświadczenia o zdolności do pracy w placówce służby zdrowia do Działu Kształcenia i Spraw Studenckich PWSZ w Gnieźnie.

Badania u lekarza medycyny pracy w Centrum Medycyny Pracy ul. Wrzesińska 58 w Gnieźnie wyznaczone są na dni:

29 kwietnia 2019 r. – 9 maja 2019 r. r. wtorek i czwartek w godz. 7.30 - 11.00

Prosimy tego dnia, do badania morfologii krwi, przystąpić na czczo i zabrać ze sobą do laboratorium opisaną próbkę moczu do badania. Odbiór wyników następuje w tym samym dniu. Dodatkowo należy obowiązkowo zabrać wyniki badań RTG, wynik badania na nosicielstwo pałeczek Salmonella i Shigella (Sanepid) oraz książeczkę zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych (do odbioru w Dziale Kształcenia i Spraw Studenckich PWSZ w Gnieźnie) oznaczoną pieczęcią uczelni.

            Zgłaszając się na badania student zobowiązany jest posiadać dowód osobisty oraz/lub legitymację studencką w celu potwierdzenia danych osobowych.

            Podczas odbywania zajęć praktycznych i praktyk zawodowych na oddziałach szpitalnych każdy student musi posiadać przy sobie książeczkę zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych z wpisaną aktualną zdolnością do odbywania zajęć od lekarza medycyny pracy. Student musi także posiadać udokumentowane 3-krotne szczepienie przeciwko WZW typu „B” (wpisane w książeczkę sanitarno-epidemiologiczną).

Studenci, którzy posiadają już zdolność do pracy w placówkach służby zdrowia proszeni są o dostarczenie zaświadczenia do Działu Kształcenia i Spraw Studenckich PWSZ w Gnieźnie (Rektorat wejście B) do dnia 9 maja 2019 r.

Uwaga studenci ZiP sem. II studiów niestacjonarnych

W dniu 14.04. br. (tj. niedziela) zajęcia ćwiczeniowe z przedmiotu Podstawy marketingu prowadzone przez Panią mgr inż. A. Rokosik zostają odwołane.

Zajęcia zostaną odrobione w terminie późniejszym.

Uwaga studenci ZiP sem.IV studiów stacjonarnych

W dniu 12.04.br. (tj. piątek) zajęcia z przedmiotu Mikroekonomia prowadzone przez Panią mgr inż. A. Rokosik zostają odwołane.

Zajęcia zostaną odrobione w terminie późniejszym.

1. szkolenie z AutoCAD

infoInformujemy, że pierwsze szkolenie z obsługi programu AutoCAD, odbędzie się 12 kwietnia, o godz. 15.00 w budynku nr 4 przy ul. Wrzesińskiej.

BEZPŁATNE SZKOLENIE Z AutoCAD cz. II

AutoCAD firmy Autodesk to najpopularniejszy program do tworzenia dokumentacji technicznej zarówno 2D jak i 3D. Wykorzystywany jest w pracy przez: architektów, urbanistów, elektroników, elektryków, mechaników itp. Program stale się rozwija i w ostatnim czasie Autodesk wzbogacił go o wiele specjalistycznych „nakładek” typu: AutoCAD Electrical, AutoCAD Mechanical, Mechanical Desktop, Architectural Desktop, Civil Design itp.

Szkolenie jest bezpłatne i obejmuje 15 godz.(3 spotkania po 5 godz.).
Zajęcia planowane są w piątki o godz. 15:00 - dokładne daty i godziny zostaną podane po zakończeniu zapisów.

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona (max. 20 osób) o przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń!
Osoby zainteresowane szkoleniem, prosimy o kontakt z Biurem Rektora.

Zgłoszenia zawierające dane (imię i nazwisko, kierunek studiów oraz rok studiów), prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule wiadomości prosimy umieścić informację - szkolenie z AutoCada.

Kompletne zgłoszenia przyjmujemy tylko do 22 marca 2019r.
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie
ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno
Projekt i realizacja: kwitowski.com