Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy Samorząd wybranyW dniu 17 stycznia 2014 r. odbyły się wybory do Samorządu Studenckiego. W demokratycznym głosowaniu wyłoniono nowy zarząd w składzie: Paulina Grunwald-przewodnicząca (I rok inżynierii środowiska) oraz zastępcy: Kamil Wawrzyniak (III rok elektroniki i telekomunikacji) i Dawid Wysocki (I rok inżynierii środowiska).

Samorząd PWSZ w Gnieźnie reprezentuje interesy studentów, kreuje życie kulturalne środowiska akademickiego. Organizuje wiele imprez uczelnianych m.in. juwenalia, imprezy muzyczne, kulturalne i sportowe.

Nowo wybranemu Samorządowi życzymy wspaniałych pomysłów i entuzjazmu, który zaraża innych. Natomiast dotychczasowej przewodniczącej Samorządu Adriannie Rokosik oraz pozostałym członkom Samorządu, którzy w tym semestrze kończą naukę w naszej Uczelni dziękujemy za wspaniałą działalność i życzymy powodzenia w dalszym zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu kariery zawodowej!
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie
ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno
Projekt i realizacja: kwitowski.com